• Kawa ze Lwowa "Ormiańska" 225g mielona

Symbol: KZL-O-225M

Marka "Kawa ze Lwowa"(Кава зі Львова) jest doskonale znana wszystkim, którzy w swoim życiu odwiedzili Lwów. Ta sprawdzona ukraińska marka dopiero od niedawna pojawia się na półkach polskich sklepów.

Brak towaru
14.99 -33% 9.99
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 15
Paczkomat InPost 11.89
Poczta Polska 15
Kurier InPost 16.49
Poczta Polska (Pobranie) 18.45
Kurier InPost (Za pobraniem) 20.49
Dostępność Brak towaru
Waga 0.24 kg
Zostaw telefon

Aromatyczna mieszanka kaw gatunków Arabika i Robusta wypalona we lwowskiej palarni kawy zgodnie z wielowiekową tradycją. Sekretem mieszanki "Ormiańskiej" tkwi w procesie mielenia kawy, zapożyczonym od ormiańskich mistrzów. Kawa "Ormiańska" jest mielona za pomocą ręcznych młynów z głęboko wypalonych ziaren. Proces ten gwarantuje intensywny, a przy tym wciąż jedwabisty smak i zbalansowany finisz.

Małe opakowanie 225g pozwala poznać smak kawy "Ormiańskiej" i rozpocząć swoją przygodę ze lwowską kawą. Kawa mielona pozwala na wszechstronne wykorzystanie, można zaparzać ją w ekspresach przelewowych, włoskich oraz metodami alternatywnymi. W tym przypadku szczególnie rekomenduje się przygotowywanie jej w tygielku (dżezwie, turce) co pozwala na wyciągnięcie z kawy wszystkich jej najlepszych aromatów.

Lwów od wieków słynie swoją kawą, będąc jednym z pierwszych miast w Europie gdzie zaczęto przygotowywać i sprzedawać ten aromatyczny napój. Lwowscy kawiarze osiągnęli mistrzostwo w swojej sztuce, a współczesność pozwoliła im sięgać po najlepsze i najciekawsze mieszanki kaw z całego świata. "Ormiańska" to mieszanka kaw pochodzących z Hondurasu, Indonezji, Ugandy i Wietnamu.

Wszystkie kawy z serii "Kawa ze Lwowa" nie zawierają GMO, nie są sztucznie utrwalane. Na każdym opakowaniu widnieje data wypalenia kawy, stąd możecie być pewni, że otrzymujecie świeży i doskonały w każdym calu produkt.

  • Kawa naturalna palona, mielona „Ormiańska” 225g
  • 60% Robusta, 40% Arabica, medium roast (American Roast
  • Kraje pochodzenia: Honduras, Indonezja, Uganda, Wietnam
  • Skład: Kawa naturalna, palona, mielona Arabika / Robusta. Bez GMO.

Warunki przechowywania: Kawę przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 20 ᵒС i wilgotności do 75%.

Termin przydatności do spożycia: 18 miesięcy.

  • Polecamy