• 'Kawa ze Lwowa \"Tradycyjna\" 225g mielona'

Symbol: KZL-T-225M

Marka "Kawa ze Lwowa"(Кава зі Львова) jest doskonale znana wszystkim, którzy w swoim życiu odwiedzili Lwów. Ta sprawdzona ukraińska marka dopiero od niedawna pojawia się na półkach polskich sklepów.

Brak towaru
14.99 -33% 9.99
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 15
Paczkomat InPost 11.89
Poczta Polska 15
Kurier InPost 16.49
Poczta Polska (Pobranie) 18.45
Kurier InPost (Za pobraniem) 20.49
Dostępność Brak towaru
Waga 0.24 kg
Zostaw telefon

Kawa ze Lwowa "Tradycyjna" to mieszanka kawy Robusta (80%) i Arabika (20%) o średnim stopniu wypalenia (American Roast). Przy tworzeniu tej mieszanki producent skupił się przede wszystkim na kawach z Afryki - Ugandy oraz ojczyzny kawy Etiopii, którą wzbogacono o kawę z Wietnamu. Kawa jest zdecydowana w smaku, o wyraźnej goryczce i cierpkości. W smaku da się odnaleźć nuty wytrawnego, czerwonego wina oraz przypraw.

Małe opakowanie 225g pozwala poznać smak mieszanki "Tradycyjnej" i rozpocząć swoją przygodę z lwowską kawą. Kawa mielona pozwala na wszechstronne wykorzystanie, można zaparzać ją w ekspresach przelewowych, włoskich oraz metodami alternatywnymi.

Lwów od wieków słynie swoją kawą, będąc jednym z pierwszych miast w Europie, gdzie zaczęto przygotowywać i sprzedawać ten aromatyczny napój. Lwowscy kawiarze osiągnęli mistrzostwo w swojej sztuce, a współczesność pozwoliła im sięgać po najlepsze i najciekawsze mieszanki kaw z całego świata.

Wszystkie kawy z serii "Kawa ze Lwowa" nie zawierają GMO, nie są sztucznie utrwalane. Na każdym opakowaniu widnieje data wypalenia kawy, stąd możecie być pewni, że otrzymujecie świeży i doskonały w każdym calu produkt.

  • Kawa naturalna palona, mielona „Tradycyjna” 225g
  • 80% Robusta, 20% Arabika
  • Poziom wypalenia: średnie (American Roast)
  • Kraje pochodzenia: Etiopia, Wietnam, Uganda
  • Skład: Kawa naturalna, palona, mielona Robusta/Arabika. Bez GMO.

Warunki przechowywania: Kawę przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 20 ᵒС i wilgotności do 75%.

Termin przydatności do spożycia: 18 miesięcy.

  • Polecamy